A A A
Zarejestruj sie

Porady dla rodziców

Wasze porody

Kinga Kus - mama Dominiki - 8 godzina, piątek, czas wstawać robić mężusiowi śniadanko, moja kochana dzidzia w brzuszku kopie i tak sobie myślę pewnie też by chciała tatusiowi zrobić, ale jeszcze ma czas bo na świat dopiero ma wyjść 24.12.2004.

Agnieszka Brzozowska - mama Szymona - W lipcu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i że planowany termin to 12.04.2006. Oczywiście się z tym nie zgodziłam, ponieważ od początku byłam przekonana że urodzę w marcu i tak się stało!!!

Agnieszka Gałka - mama Amelki - Ja rodziłam moją córeczkę w Rawiczu. Po pierwsze, dlatego, że wiele złego słyszałam nt. leszczyńskiego szpitala, a po drugie, że mój lekarz prowadzący pracuje w tamtejszym szpitalu i bardzo gorąco mnie zachęcał do porodu rodzinnego w wodzie właśnie w rawickim szpitalu.

Aleksandra Majszczyk - mama Dawida - Dzień 12.03.2006 był dla mnie najwspanialszym dniem jakim w swoim życiu mogę się pochwalić.

Aleksandra Wróbel - mama Mai - Odczuwam wielki niepokój, ale mimo to muszę przemówić. Nie jestem godna miana mówcy. Dlaczego? Mam dziś przemówić w imieniu mojego dziecka. Nie powinno to nikogo dziwić wszak rodzice często muszą bronić swoich pociech mówiąc w ich imieniu.

Angelika Gierasimiuk-Cholewa - mama Aleksa - Od mojego porodu minęło już, a może dopiero pół roku i z perspektywy czasu to mój mąż go bardziej pamięta niż ja sama.

Anna Korzeniewska - mama Pauli - Czy często wspominam poród? Czasem... a było to tak...

Anna Ostaszewska - mama Mai - W czasie ciąży chodziłam do szkoły rodzenia w Wołominie do Gosi Olszewskiej, ciepłej i wspaniałej kobiety o dużym doświadczeniu. Nastawiona byłam na poród w wodzie. W czasie jednych z zajęć, gdy mówiliśmy o znieczuleniu powiedziałam wprost - jeśli mi się ktoś dotknie do kręgosłupa zabiję! Nie wiem czemu, ale nie wyobrażałam sobie jakiegokolwiek zastrzyku tam.

Beata - mama Michała - Do szpitala pojechałam dwa tygodnie po terminie bez objawów porodu. Zanim pojechałam mój lekarz powiedział, że istnieje możliwość, jeśli poród nie będzie postępował, że będę miała cesarkę.

Beata Walczyk - mama Julii - Test ciążowy pokazał dwie kreski" to jedyne słowa jakie udało mi się wydusić z gardła. Jako kobieta czułam, że w tym momencie zaczyna się moja długa droga spełnienia w roli matki.
Wyślij opis swojego porodu!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331226 | Liczba zdjęć: 1549431 | Liczba komentarzy: 2490572 | Liczba wpisów na forum: 123957 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.