A A A

Urodziny mają użytkownicy: maciulinek . Wyślij e-kartkę dla dziecka lub rodziców

Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Dla rodziców > higiena u naszych maluchów

02-03-2012 22:35:42

co robicie aby zachęcić najmłodszych do pielęgnacji przede wszystkim jamy ustnej? :D

03-03-2012 08:07:47

najważniejsze to dokładne szczotkowanie i od 6 roku życia można podawać płukankę do ust . moja Kasia używa Dento Fresh Junior i bardzo jej smakuje

03-03-2012 13:31:42

u nas jak narazie jest dobrze sam wie kiedy ma umyć ząbki, wiadomo widzi ze rodziece myja, a jak nie chce to mówię że robaczki będą i wtedy leci szybko

04-03-2012 00:13:28

i pierwszy i drugi post to \"tania\" reklama, żenada!

28-03-2012 12:41:33

Reklama nie reklama.... Moja córka też nigdy nie chciała myć zębów, udawała że już umyła albo coś. Ma już leczone zęby, jeszcze są to mleczaki,ale próchnica próchnicą. Ostatnio dentystka właśnie mi zaproponowała żebym kupiła jej jakiś płyn do płukania jamy ustnej. Młoda ma już szóstki i jak się zaczną psuć to i stałe będzie trzeba leczyć. W tesco kupiłam właśnie niedawno taki płyn z Colgate, taki niebieski. Jak dziecko wypłucze nim usta to zęby i język farbują się właśnie na niebiesko i dopiero wtedy się myje zęby, do tej pory aż kolor zejdzie Jak dla mnie rewelacja, bo już nawet córce nie przypominam o tym żeby myć zęby

11-08-2017 14:58:57

Szukając naturalnych kosmetyków dla dzieci, warto zajrzeć do triny.pl/205-dla-mamy-i-dziecka. Według mnie oferta warta uwagi, ponieważ można znaleźć tutaj wysokiej jakości kosmetyki naturalne, w atrakcyjnych cenach, a zakupy w sklepie są bardzo szybkie.

Kluby > Fora > Dla rodziców > higiena u naszych maluchów

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331366 | Liczba zdjęć: 1547539 | Liczba komentarzy: 2491333 | Liczba wpisów na forum: 123729 | Aktywnych blogów: 23903

Do góry