A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Hyde Park > praca + studia + dziecko = ?

12-10-2013 13:45:45

Witajcie. Czy to ma szansę się udać? Studia oczywiście raczej w trybie zaocznym bo dzienne to chyba będzie zbyt wielkie wyzwanie... Czy któraś z dziewczyn/Pań poradziła sobie funcjonując w takiej 'konfiguracji', chodzi mi o to, żebym póżniej nie musiała zrezygnować (to chyba lepiej w ogóle nie zaczynać) bo bedzie mi szkoda już wydanych pieniążków. Planuję zrobić takie studia magisterskie we Wrocławiu - zna ktoś tą uczelnię?

28-08-2014 14:32:37

Ma szanse się udać,będzie ciężko ale się uda.

Gdzie mogę kupić przezroczyste wizytówki? Podajcie mi sam url do takich usług.

14-10-2014 14:21:48

Oczywiście, że się uda, ale musisz mieć kogoś do pomocy, bo samej będzie trudno.

http://www.asport-junior.pl/k/59/rowerki-dla-dzieci/ - Rowerki dla dzieci w sklepie Asport-Junior.pl

06-02-2015 13:04:18

Bardzo trudno pogodzić te wszystkie rzeczy, bo one zajmują mnóstwo czasu. Spróbuj poszukać opiekunki dla dziecka wtedy starczy ci czasu na pracę i studia.

Odwiedziłem hotel białobrzegi w tym roku, teraz czeka mnie remont. Potrzebny mi dobry elektryk z krakowa.

06-02-2015 13:04:18

Bardzo trudno pogodzić te wszystkie rzeczy, bo one zajmują mnóstwo czasu. Spróbuj poszukać opiekunki dla dziecka wtedy starczy ci czasu na pracę i studia.

Odwiedziłem hotel białobrzegi w tym roku, teraz czeka mnie remont. Potrzebny mi dobry elektryk z krakowa.

20-05-2015 08:02:06

Jak powiesz sobie sama, że się nie da to jedyne ograniczenie będzie w twojej głowie.

Używacie lakiery hybrydowe do pielęgnacji paznokci? toDobre i tanie tonery i tusze do drukarek.

15-06-2015 21:55:47

Ja rozpoczęłam studia podyplomowe w Krakowie i daję radę, dużo pomaga rodzina, przychodzi tez opiekunka.

............................................................................................................................................................................................................................................................
gadżety reklamowe kraków

12-08-2015 11:43:29

Wysoko stawiasz poprzeczkę, ale miałam kilka koleżanek na studiach które łączyły nawet więcej obowiązków...Ja sama poza zwykła pracą i opieką nad dzieckiem zarabiam w domu, tzn inwestuje i zarabiam Jak masz odłożone jakieś oszczędności to wejdź sobie na klub-inwestorów https://klub-inwestorow.pl/ i zastanów się czy to może stanowić dla Ciebie dodatkowe źródło przychodu bo dla mnie stanowi

Kluby > Fora > Hyde Park > praca + studia + dziecko = ?

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331227 | Liczba zdjęć: 1549430 | Liczba komentarzy: 2490572 | Liczba wpisów na forum: 123960 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.