A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Pytania do administratora i moderatorów > nie mogę dodać zdjęcia z komputera

19-12-2017 23:32:01

Gdy klikam dodaj zdjęcie do albumu nie wyskakuje mi okienko wybierz plik tylko sam adres url. Nie wiem dlaczego. W zasadzie jak sie przyjrze wyskakuje na sekundke i potem znika zaraz. Proszę o pomoc bo nie moge dodać zadnych zdjec.

04-01-2018 18:40:07

mam to samo. Może admin by się zlitował i cos podpowiedział.

04-01-2018 20:18:26

Nikt chyba tym już nie zarządza ani nie usuwa usterek. SMUTNE.

12-01-2018 16:09:21

Zauważyłam, ze zdjęcia ostatnio dodają mi się, gdy używam inną przeglądarkę. Teraz Internet Explorer pomaga... Ale niestety mam inny problem poznikały mi już dodane dawno temu zdjęcia, mam za to na blogu małe kwadraciki albo dziury po prostu... Może ktoś miał już taki problem i sobie z nim poradził? W galerii te zdjęcia też nagle nie działają poprawnie. Zaczynam się obawiać czy za chwile nie znikną blogi - owoc nie ciężkiej pracy wielu lat :-(

14-01-2018 14:40:04

To samo mam. NIKT nie naprawia tu niczego i nie moderuje.

14-01-2018 18:39:22

Dowiedziałam się, że może to wynikać z jakiejś ogólnej aktualizacji, która gryzie się z tym co było wcześniej. Niestety na blogu oficjalnym smyków, na fb nic się od roku nie dzieje. Posty na forach piszą osoby z fikcyjnymi, pustymi blogami, po to tylko by zareklamować swoje produkty.
Piszę na smykach od 2005 r, ale czuję, że czas się pożegnać. Szukam pomysłu na zapisanie bloga do komputera, bo boję się, że w każdej chwili może wszystko zniknąć.
:-(

15-01-2018 11:07:21

Niestety zmiana przeglądarki niczego nie wniosła. Nadal nie da się dodać zdjęcia z kompa i muszę oszukiwać bo wstawiam zdjęcie z sieci a potem edytuje na to z kompa bo wtedy już się da ale to dosyć męczące.

29-03-2018 20:12:14

u mnie to samo też nie mogę zdjęć dodać

Kluby > Fora > Pytania do administratora i moderatorów > nie mogę dodać zdjęcia z komputera

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331226 | Liczba zdjęć: 1549431 | Liczba komentarzy: 2490572 | Liczba wpisów na forum: 123956 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.