A A A
Zarejestruj sie

Porady dla rodziców

Wasze podróże

Relacja z pokazu terrarystycznego w CH Poznań City Center - W CH Poznań City Center Kakadu otworzyło swój nowy sklep zoologiczny. By uczcić ten fakt, zrganizowano kolejny pokaz terrarystyczny, który tradycyjnie przyciągnął wielu widzów. Odbył się on 25 i 26 października tego roku. Organizatorzy mają nadzieję, że wkrótce będą mogli zaprosić na kolejne spotkanie z jaszczurkami, wężami, i innymi fascynującymi zwierzętami hodowanymi w terrariach.

WYPOCZYNEK DLA CAŁEJ RODZINY: weekend w Dworze Droblin - Rodzinne wypady za miasto stają się coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. To dobra okazja do oderwania się od pośpiechu, zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Świetnym miejscem zapewniającym ciekawy i komfortowy wypoczynek całej rodzinie jest Dwór Droblin – kompleks położony w samym sercu Lubelszczyzny.

Urodziny dziecka w domu – jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe w domu było niezapomniane - Urodziny dziecka najczęściej organizowane są w restauracjach typu fast food, parkach rozrywki, kinie lub na basenie. Dzisiaj świętowanie urodzin dziecka musi być wyjątkowe, dlatego rodzice wciąż prześcigają się w pomysłach na najlepszą zabawę i starają się zapewnić swojemu dziecku jak najwięcej atrakcji. Jak sprawić, by dzień urodzin dziecka był naprawdę niezapomniany?

Wakacje 2013: DISNEYLAND pod Paryżem – spełnienie marzeń każdego dziecka - Disneyland pod Paryżem to prawdziwy dziecięcy raj, w którym smyki mogą osobiście poczuć magię bajkowego świata i skorzystać z rozmaitych atrakcji – kolejek, pływających łódek, karuzel, labiryntów czy zamków. Ale Disneyland to także świetna rozrywka dla dorosłych, którzy w tym niesamowitym parku rozrywki mogą odnaleźć w sobie zagubioną dziecięcą beztroskę. Przeczytaj relację z wycieczki do Disneylandu pod Paryżem.

Bajeczne Wakacje w Przedszkolu „Ciekawi Świata”, czyli półkolonie 2013, Gocław - Zbliżają się wakacje, co z tymi, których zapracowani rodzice nie mogą pozwolić sobie na urlop? Przedszkole „Ciekawi Świata” wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i organizuje Bajeczne Wakacje, czyli półkolonie dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim, czyli półkolonie 2013 - Zbliżają się wakacje, co z tymi, których zapracowani rodzice nie mogą pozwolić sobie na urlop? Bajeczne Wakacje w Pałacu Prymasowskim z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania rodziców, a co ważniejsze także ich pociech.

Bajeczny Dzień Dziecka w Pałacu Prymasowskim - Z okazji Dnia Dziecka w Pałacu Prymasowskim czeka na nasze pociechy mnóstwo atrakcji: będą warsztaty, konkursy z nagrodami, spotkania z ciekawymi ludźmi, gry i zbawy. Impreza rozpocznie się 9. czerwca o godzinie 11. Serdecznie zapraszamy.

Majówka 2013 - Długi weekend na Farmie Iluzji - Majówka w tym roku będzie wyjątkowo długa – prawie półtora tygodnia wolnego od pracy i szkoły. Pogoda powinna dopisać, zatem warto zajrzeć do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”, gdzie na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji długiego weekendu. Dowiedz się, co na majówkę 2013 przygotowali właściciele parku.

MAZUROLANDIA – mazurski park atrakcji - Mazurolandia to park atrakcji położony na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna. Można tu połączyć świetną zabawę z odkrywaniem zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Zwiedzający Mazurolandię mogą skorzystać z ciekawych atrakcji i miło spędzić czas na łonie natury, poznając m.in. Warmię i Mazury w miniaturze, militaria z okresu II wojny światowej oraz czasy średniowiecza.

Ga-Ga Kafe - miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi - W ciągu ostatnich lat w dużych miastach jak grzyby po deszczu wyrastają różnego rodzaju bajlandie, kluby malucha czy kawiarnie dla rodziców. To świetne inicjatywy. W takich miejscach – dedykowanych specjalnie rodzicom z małymi dziećmi – maluchy mogą bezpiecznie wyładować nadmiar energii, kreatywnie spędzić czas i spotkać inne dzieci. Z kolei rodzice z przyjemnością mogą obserwować brykające pociechy i choć przez moment odpocząć od swoich codziennych obowiązków. Można tu także spotkać innych rodziców, porozmawiać, wymienić uwagi czy zaprzyjaźnić się. Coraz częściej tego typu inicjatywy pojawiają się także w mniejszych miejscowościach – to dowód na to, że jest na nie zapotrzebowanie. Oto rozmowa z właścicielkami kawiarni dla malucha w podwarszawskim Pruszkowie.
Wyślij opis swoich rodzinnych podróży!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331226 | Liczba zdjęć: 1549431 | Liczba komentarzy: 2490572 | Liczba wpisów na forum: 123957 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.