A A A
Zarejestruj sie

Porady dla rodziców


Artykuł z działu: Zabawy

Fryzura dla dziewczynki – ślimaczki

Ślimaczki to bardzo twarzowa i wdzięczna fryzura dla dziewczynki. Wbrew pozorom wcale nie jest trudna do upięcia. Zobacz, jak łatwo z długich włosów dziewczynki upiąć ślimaczki.

 

Ślimaczki to fryzura, która kojarzy się z bajkami. Bardzo często bajkowe księżniczki, choćby na ilustracjach w książkach z baśniami, czy w przedstawieniach teatralnych, mają włosy upięte właśnie w dwa ślimaczki. Do ich wykonania potrzebna jest szczotka i grzebień, kilka wsówek i dwie gumki. Obejrzyj film prezentujący wykonanie ślimaczków.

Źródło: jestem.pl

Żródło: Moje mieszkanie

« Wróć

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331177 | Liczba zdjęć: 1549139 | Liczba komentarzy: 2490577 | Liczba wpisów na forum: 123861 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.