A A A
Zarejestruj sie

Konkursy

Konkurs Blog Roku 2014!


Sponsorzy nagród:

Księgarnia Matras

Bartek

La Roche-Posay


Konkurs Blog Roku 2014 rozwiązany!Od 4 marca do 18 marca mogliście głosować na Blog Roku 2014. Wiemy już, czyje wpisy najchętniej czytacie, czas więc na ogłoszenie wyników!Laureatem konkursu Blog Roku 2014 został martynaitomek.smyki.pl!Doskonale rozumiemy wasz wybór – blog jest ciekawy, regularnie prowadzony, odznacza się również estetyczną i przejrzystą szatą graficzną.Oprócz tytułu BLOGA ROKU 2014 zwycięzca otrzymuje voucher do księgarni MATRAS o wartości 300 zł, zestaw kremów marki LA ROCHE POSAY oraz bon na buty BARTEK o wartości 200 zł. Gratulujemy!


Pozostali laureaci:

II miejsce: borystylkowski.synek.pl

III miejsce: mirus.pierwszyblog.plZ
dobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymują bony na buty BARTEK o wartości 200 zł każdy oraz kosmetyki marki LA ROCHE POSAY. Gratulujemy!Prosimy wszystkich laureatów o skontaktowanie się z nami pod adresem mjakmama24@murator.com.pl i podanie w mailu adresu do wysyłki nagród.

 

 

«Wróć

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331227 | Liczba zdjęć: 1549430 | Liczba komentarzy: 2490572 | Liczba wpisów na forum: 123960 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry

© Copyright by TIME S.A. 2018 Design by TIME S.A.