A A A
Zarejestruj sie

Porady dla rodziców


Porady ekspertów - dział Zdrowie i badania

Dlaczego przy używaniu leków (antybiotyków) ciemnieją - robią sie ciemne / czarne ząbki u dzieci i jak temu zapobiegać?

Tylko jedna grupa antybiotyków powoduje ww objawy. Są to tetracykliny. Antybiotyków tych nie podaje się dzieciom, które nie zakończyły okresu wzrastania. Odstąpienie od stosowania tych leków zwykle nie powoduje strat w zdrowiu dziecka – leki to można bez większego problemu zastąpić innymi grupami.

Lek. med. Agnieszka Szumska-Olczak

Żródło: smyki.pl

« Wróć

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331161 | Liczba zdjęć: 1548917 | Liczba komentarzy: 2490549 | Liczba wpisów na forum: 123823 | Aktywnych blogów: 23906

Do góry